Bursa Halı Yıkama Telefon Bursa Halı Yıkama Whatsapp

Hasanağa Halı Yıkama

Hasanağa Halı Yıkama fabrikamız ile sizlere profesyonel halı yıkama hizmeti veriyoruz, sizde Hasanağa ve çevre bölgelerinde ücretsiz servis imkanı ile hijyenik halı temizleme, koltuk temizleme, yastık yıkama, yorgan yıkama ve perde yıkama hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşın.

Bursa Nilüfer Hasanağa ve çevre bölgelerde oturuyorsanız profesyonel halı yıkama ve hijyenik temizlik hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ücretsiz servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Bursa'nın tüm bölgelerinde ücretsiz servis imkanı ile profesyonel halı yıkama ve temizlik hizmeti vermekteyiz.

Firmamız sürekli çözüm arayışlarında olup kusursuz hizmet anlayışıyla bu sektörün gelişimi için de çok büyük katkı sağlamıştır. Tecrübe ve birikimiyle diğer firmalardan farklı olan firmamızda AR-GE Çalışmalarına çok büyük önem verilmektedir. Yıllardır süren tecrübesiyle sizleri en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Temizlik sektöründe 36 yılı aşkın tecrübe ve deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Bursa'nın En Prestijli Halı Yıkama Servisi 

UZMAN, YENİLİKÇİ, HİJYENİK

Halı yıkama hizmetimiz ile halılarınızı evinizden alıp tekrar evinize teslim etmekteyiz. Halıların kirleriyle bizler uğraşırken sizde ailenizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. İşini seven ve uzman elemanlarımızla halılarınız ilk günkü kadar temiz.

HEMEN ARA : +90 224 451 07 54

www.OHY.com.tr